Minulý zápasPříští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
TRE
čtvrtek 18.8.2022, 17:30
Zubr Cup

PRE
Hosté
ZLN
úterý 23.8.2022, 18:00
Zubr Cup
Narozeniny
Bartlos [27. 6. - 30 let]
batigoal [27. 6. - 37 let]
Boris [27. 6. - 83 let]
dave [27. 6. - 48 let]
JUŘA [27. 6. - 60 let]
Tomáš.v [27. 6. - 30 let]
Svátky
bandus [Ladislav]
Boky [Ladislav]
HCO [Ladislav]
jellow [Ladislav]
Kem [Ladislav]
Kuča [Ladislav]
Kůža [Ladislav]
Kuželka [Ladislav]
Ladik89 [Ladislav]
Ladik899 [Ladislav]
Ladis [Ladislav]
ladis11 [Ladislav]
lakva [Ladislav]
lala [Ladislav]
latvar [ladislav]
lovec [Ladislav]
Pepe78 [Ladislav]
sir.johny [Ladislav]
srovny [Ladislav]
srovny85 [Ladislav]
tutun [Ladislav]

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz
Shoemakers Zlín - shoemakers.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodOhodnoťte hráče

Lečigou | před 14 lety | ... Minireporty

Zlínští hokejisté se rozjeli na veledůležité utkání na jih Moravy, kde mají své hnízdo znojemští orli. Ševcovská obrana byla vyztužena novou velkou posilou. Z pražské Slávie přišel Martin Hlavačka, který měl novému týmu pomoci k získání důležitých bodů. Po výsledkově pokaženém utkání s rozjetým Kladnem doufali v bodový zisk, jak sami hokejisté, tak i fanoušci, kteří se za svými miláčky vydali v hojném počtu.

Začátek utkání byl poznamenán smutnou událostí. Minutou ticha se uctil ve středu v noci zesnulý Zdislav Tabara. Zlínský rodák vytvořil z bezvýznamného malého města Vsetína hokejovou velmoc, kterou dotáhl k šesti titulům v České extralize.

První pohled na zahajovací sestavy byl zajímavý, a to z toho důvodu, že se v první obraně hostů objevil český reprezentant a účastník letošního MS do 20 let Antonín Bořuta. Oba celky si uvědomovaly důležitost tohoto utkání a proto vsadily na bezchybnou obranu. Lepší vstup do utkání měli zlínští hokejisté. Svým tlakem donutili k faulu domácího Svrčka. Ovšem početní výhoda se jim nepovedla. Ve čtvrté minutě byl vyloučen zlínský nováček Martin Hlavačka, ale domácí se svou přesilovou naložili stejně, jako hosté. V polovině 1. třetiny měli velkou šanci ke skórování domácí. V krátkém časovém sledu byli vyloučení zlínští Mokrejš s Leškou a domácí hráli 5 na 3, ale i tato velká početní výhoda nebyla využita. Velkou šanci hostů v závěru třetiny zastavila tyč Trvajovy brány, v přesilovce pálil Klouček.

Ve druhé třetině domácí Orli doslova vlétli na hostující Berany. Přehrávali je ve všech herních činnostech. Byli důraznější, rychlejší i kombinace jim šly mnohem lépe. Hosté se ocitli pod tlakem a to přineslo jejich fauly. Hamrlíkovo vyloučení ve 21. minutě ještě domácí nepotrestali, ale o čtyři minuty později se Nosek provinil hákováním, což už domácí bez odezvy nenechali. Přesnou střelou od modré překonal zlínského gólmana Murína kapitán domácích Radim Bičánek 1:0. Ičo měl před sebou úplně volný prostor, nikdo mu nezakrýval výhled, proto by měl takové střely bezpečně pokrýt. Žluto-modří po inkasovaném gólu přestali hrát. Domácí byli pány ledu. Ve 38. minutě si Kucharczyk s Bičánkem udělali ve zlínském obraném pásmu minutu veřejného bruslení, kapitán domácích vystřelil, Murín jeho projektil jen vyrazil a hrdina večera Bičánek si našel volný kotouč a pohodlně skóroval do odkryté branky 2:0. Hosté byli na dně. Jejich zmar ještě prohloubí Selingr, ve 39. minutě individuálně obešel Hlavačku a kličkou do bekhendu překonal bezmocného Murína 3:0.

Ve třetí třetině se hosté snažili s výsledkem něco udělat, ale jejich snaha končila na výborném Trvajovi. Neschopnost hostů ukázal Nosek, jenž ani při trestném střílení, které bylo nařízeno v 52. minutě za faul Procházky na pronikajícího Kubiše, Trvaje nepřekonal. O minutu Později jel z křídla sám na brankáře Orlů Rachůnek. I on byl neúspěšný, jeho slabá střela doprostřed brány nemohla dnes výborně chytajícího Trvaje zaskočit. Tento stav vydržel až do konce utkání.

Utkání skončilo zaslouženým vítězstvím domácích. Znojemský zimní stadion aplaudoval svým Orlům ve stoje. Domácí se přiblížili k účasti ve vyřazovacích bojích. Za to Beranům se dveře play-off přibouchly a otevřít je bude moci už jen velká shoda všech okolností. Hlavně se budou muset zvednout samotní hokejisté, protože opět jejich hra spadla do šedi podprůměru.

Sice to do minireportu nepatří, ale moc rád bych se zmínil o fandění našeho kotle. Bylo nás tam možná osmdesát, což v první třetině šlo znát. Domácí kotel jsem překřičeli. Ale od druhé třetiny šlo žluto-modré fandění z kopce. A posledních deset minut zápasu to byla bída a utrpení. To, že je na znojemském ZS špatná akustika všichni víme. Ale na to se snad nebudeme vymlouvat. Přijeli jsme hokejisty podpořit našimi hlasivkami a ne se jen na jejich marné snažení. Spousta z nás fandili až do ztráty hlasu namátkou: Timur, Radeček, Uťa, Maňas, S@w, Prd, Drb, P_z, Dáán, Vendas, Ramíšek, Yety, Řepa, Rudinho, Arny, Lubas za což jim děkuji!!! Určitě jsem na někoho zapomněl. Ale jsou zde tací, kteří byli na tomto výjezdu slyšet jen na cestě ze Znojma. Ovšem při samotném utkání jste nevydali ani hlásku. Například Wendec a Pítr, zamyslete se nad tím, proč jste v HFC. Opíjet a balit kluky můžete i v Ačku nebo v Golemu. Všichni jsme se přesvědčili, že hlasy máte výborné, řekl bych až moc pronikavé. Tak proč nefandíte, tam, kde jako členové HFC Zlín máte?
Přečteno: 5667x (naposledy 27.6.2022, 20:25) | Komentářů: 17


Komentáře k článku (17)


Lečigou: Radeček(20.01.2008)
To jsi moc hodný, jen tak dál. Díval jsem se pouze na hokej a neníčil si hlasivky. Udělal jsem pouze to, co dělá většina ostatních.

Radeček(20.01.2008)
To ti můžu rovnou i já udělit černý puntík za to, že jsi druhou třetinu stál pod kotlem a ani jednou neotevřel pusu. Já "superman" ti uděluji jednu červenou tečku do seznamu

wamp: Lečigou(20.01.2008)
Nežer to tak s tím udělováním černých puntíků Lidi jezdí na výjezdy dobrovolně a za svoje peníze. Tak ať si dělají v ramci rozumných mezí, co uznají za vhodné. Tím, že je budeš v minireportech skandalizovat, ničeho nedosáhneš.

Wendec-postacka: Lečigou(20.01.2008)
Tak nebudu se tady nijak obhajovat, že jsem neřvala v autobuse a omluvám se za to všem. Jako chápu, že naše pronikavé hlasy, které máme s Pítrem nemají nic společného s Árií pro tenor od Mozarta, ale myslím si, že řvat po nás si takto nemusel, tak po nás neřvou ani naši rodiče doma. Šlo to říct v klidu..... K tomu balení kluků: Kluky chodí na hokej balit holky na podpatečkách a s kabelkama od Gucciho a stojí za brankou. My stojíme v kotli a fandíme.Na hokej chodíme proto, abychom se pobavily a sledovaly sport, který máme moc rády od malička a né aby sme tam přišly o hlasivky a o nervy.

blek(20.01.2008)
kluci(daan lečo ) budme radi že mame fanoušky a fanouškyně v každé takové skupině bývá spousta individuí které to myslí SMRTELNĚ vážně pak sou další a další nespecifikovatelní a tak dál .Jesli z toho chcete vyrobit křištálovou podobu tak to bude dlouhá cesta. A musím se zastat wendy a pitr a keksy a martule a dalších .......to je podle mně koření fanclubu...to by ste si mohli potom psát reporty o tom jak ste byli někde na kladně či ve znojmě pardubkách třínci a jaké to bylo úžasné tam ve dvou hrdinech békat vysoký jalovec

Hippoe: Dáán(20.01.2008)
a bude ti čímdál smutněj, tento trend "odvážného jmenovitého kritizování" totiž lidi jedině odradí.. Já vím, že to v základu myslíš dobře - jde ti o podpru Ševců - ale tohle opravdu není cesta.. Víš co si ti lidi řeknou? Že se na to můžou víš co, když je někdo bude "policajtovat"..

Dáán: hm...(19.01.2008)
Zase je tady podle některých reakcí cítit určitý alibismus, že vše bylo v pořádku, všichni fandili, jak měli a vlastně jsem byl s Lečikem na jiném zápase. Asi jsem moc náročný, ale já tohle jednoduše neskousnu. Lečigou to vystihl přesně a já mu podruhé za odvahu. Já jsem nikdy v minireportech nikoho konkrétně nejmenoval, spíše jsem popisoval atmosféru obecně. Aby se spíš všichni zamysleli nad sebou, jestli tomu dávají maximum. Každopádně zastávám názor, že hodnocení atmosféry k minireportu patří. Nezlobte se na mě, ale co jsem včera zažil, z toho je mi fakt smutno...

Hippoe(19.01.2008)
Já vím, že sem za remcala teď, ale tohle už mi zase nedá - nepoučitelný holt.. Já především nechápu, proč se vůbec tohle v minireportu řeší a už vůbec ne, proč takhle jmenovitě. Ale Leča si odteď musím připsat na seznam supermanů, kteří stihnou během zápasu perfektně fandit, sledovat hokej a to tak dobře sledovat, že o tom jsou schopni napsat minireport a ještě sledovat po celou dobu oněch 80 lidí v kotli A to jistě dělal, neboť kdyby je nesledoval všechny a CELOU dobu, pak by jistě nemohl objektivně zhodnotit, jak celý zápas fandí..
A doufám, že už zas vydržím co nejdýl k HFC mlčet nebo řeknu něco...

Lečigou: Radeček(19.01.2008)
Já je klidně za Tebe vypálím. Miroos, Dejf, Keksy a Marťule to jsou další nefandící. Ale alespoň se v buse chovají jak lidi. Jmenoval jsem právě Pítr s Wendec, jen z jednoho důvodu, kdyby byly tak akční přímo na hokeji než v buse udělaly by mnohem líp. Udělaly chybu, omluvily se za ni, proto já osobně už problém nevidím!

Radeček: Lečigou(19.01.2008)
Nevím proč zrovna já jsem byl napsán, jako že jsem tam nechal hlasivkuy Ten den byl pro mě hodně náročný a maximálně jsem tleskal. Do fandění mě určitě tak moc nebylo.

Minireport já určitě nepochválím celý, jelikož můj názor hlavně na golmana je prostě asi jiný. Co už. Já to měnit nebudu...

Proč sis vybral zrovna ty dvě? Já se jich nechci zastávat, ale mohl bych z fleku vypálit dalších x jmen, který tam jenom hloupě stojí, hledí a maximálně zapiští při nějaké extra situaci. A té né jenom na venkovních výjezdech. Jsou to prostě mladé holky, které jako ostatní normální baby prožívají pubertální období. Né každý má asi náladu na nááánananaááááá... V současné době se nedaří na obou frontách a někteří to ještě takto hrotí..

Lečigou: Všichni(19.01.2008)
K tomu fandění jsem se vyjádřil pouze tak, jak to vidím já. Nemíním brát svůj názor zpět! A ani se nikomu omlouvat.

Timur: Když to šlo v první třetině, tak přoč né po celý zápas?

More: To že ses opil je jen Tvůj problém a Tvá věc. Mě osobně je to úplně u p.dele. Každý člověk někdy přestřelý. A k tomu všímání a nevšímání. Jde to velmi dobře, pokud člověk trochu chce!

Pítr: Nenapsal jsem Tě tam z toho důvodu, že jsi v HFC dlouhou či krátkou dobu. Napsal jsem to tam z toho důvodu, že kdybyste fandili tak, jak řvali v tom buse, tak na cestě domů nevydáte ani hlásku, čož se jak všichni víme, nestalo. K nabalování či nenabalování, to si přeberte sami. No a co se týče Vašeho a mého poznávání, to příjde časem. Zcela jistě bude dost času se poznat. Hokejových sezón bude ještě dost.

Katka: ten první gól se podlě mě chytat dal. Záleží na pousouzení každého jednotlivce.

Jinak díky za kladné ohlasy :) Budu se snažit i nadále.

timur(19.01.2008)
myslím si, že se fandilo dobře, ale na znojemském zimáku by náš kotel nevynikl, i kdyby nás tam bylo 500. A nevím proč sis vzal na paškál zrovna holky

Pítr-postacka: Lečigou(19.01.2008)
Urcite souhlasim s tim, ze jsme to v tom autobuse prehnali a chtela bych se za to omluvit, ale myslim si, ze rikat o nas, ze sme nevydali ani hlasku (pri zapase) neni trosku na spravnem miste. A co se tyce kluku, na vyjezdy nejezdime kvuli nabalovani, to ses zmilil a ti co nas znaji, si to urcite nemysli. Nemusis odsuzovat lidi jen proto ze jsou ve fanklubu mensi dobu...Ty jsi byl taky ve fanklubu kdysi prvnim rokem, ale myslim si ze nekdy proste staci do toho cloveka nahlednout, ale prislo mi ze ty o to ani nemas zajem a hned nas odsuzujes, aniz by ses pokusil navazat sebemensi kontakt. To me celkem mrzi. Zkusim se polepsit. A jeste jednou se vsem omlouvam, za ten hluk v autobuse. Jinak dobry minireport.

More: Lečigou(19.01.2008)
pockej proc zrovna Pitr a Wendec jsou vyzdvizene ze nefandily jo,ted cekam pripominky jak sem se vcera strasne opil a tak,ale mel sem po zkousce ktera me stala dost nervu a opil sem se vic nez na normalnim vyjezdu,coz se myslim muze stat kazdemu...(pokud neni abstinent) a myslis leco ze na domaci zapasy holky taky chodi balit kluky pokud sis vsiml tak stavaji v rozku a podle me fandi... a technicka, jezdi s nema rodice a osobne kdyz bych mel na vyjezdu rodice tak bych nikoho nebalil...a obdivuju te ze stihas behem utkani sledovat kdo fandi a kdo ne ale jinak clanek hezky,to joi

Katka: Lečigou(19.01.2008)
Moc pekne.Jen si dovoluji nesouhlasit s komentarem k prvnimu golu,to byla nechytatelna rana...

ramisek: Lečigou(19.01.2008)
Peto,klobouk dolu..paradni minireport

Dáán: Lečigou(19.01.2008)
Díky za moc pěkný report, jen tak dál. K tomu fandění, s Lečikem lze pouze souhlasit. Opravdu jsem nepochopil, proč nám hráči po zápase tleskali. S takovým přístupem nemusíme na ty výjezdy jezdit, doma v teple by bylo mnohým daleko lépe...


Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2022, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generováno systémem Webgolem za 0.0161 vteřin)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-VSE, 10.9.2022, 17:30]
Dnes slaví:

Roberts Bukarts32 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 686