Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
BacisDeSlice [25. 5. - 33 let]
čaja-16 [25. 5. - 35 let]
Janda [25. 5. - 32 let]
Týna [25. 5. - 32 let]
Ševča [25. 5. - 63 let]
Svátky
Dnes slaví: Viola

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodDáán | před 15 lety | ... Minireporty

To byla bitva! Hokejisté Zlína v rámci 32. kola hokejové extraligy doma přivítali severočeský Liberec. Vítěznou trefu střetnutí vstřelil zlínský zadák Martin Hamrlík. Brankář Sedláček potvrdil formu již třetí vychytanou nulou v sezoně.

Trenér Venera nasadil do zápasu kompletní tři formace. „Chtěli jsme za každou cenu bodovat, proto jsme stáhli sestavu. Nasadili jsme to nejlepší, co v současnosti máme k dispozici Na zápase bylo vidět, jak je důležitý a cenný je každý bod,“ zdůraznil domácí kouč Zdeněk Venera.

Úvodní minuty zápasu patřily hostům, jejichž nedisciplinovanost domácí ve třetí, vylepšené dvojnásobné přesilovce potrestali. V 10. minutě propálil Hamrlík všechno, co mu stálo v cestě a otevřel brankový výčet zápasu. „Z naší strany to byl více boj než pohledný hokej. V poslední třetině byl Liberec jasně aktivnější. V závěru nám už docházely síly,“ přiznal Venera.

I ve druhé části obě mužstva pokračovala ve stejném duchu. Liberec se stále častěji dostával před Sedláčka. Stejně jako hráči Zlína, ani oni brankáře soupeře nepřekonali. „Nechtěli jsme ponechat nic náhodě. Přijeli jsme do Zlína s jednodenním předstihem. Bohužel nedopadlo to tak, jak bychom si představovali,“ poznamenal trenér Hostů Filip Pešán.

Utkání bylo z obou stran nervózní, rozhodčí museli řešit několik drobnějších šarvátek před oběma brankami.

Závěrečná dvacetiminutovka byla o libereckém dobývání zlínské klece. Přestože si Tygři vytvořili intenzivní nápor, zlínská defenzíva v čele se Sedláčkem odolala. „Bohužel štěstí se v utkání nepřiklonilo na naši stranu. Nastřelili jsme jen tyčky a břevno. V poslední třetině jsme soupeře přestříleli a přesto nám to nestačilo ani na jednu branku. Bez gólu se venku vyhrát nedá. Opět nemůžu týmu upřít bojovnost, ale na body jsme nedosáhli,"litoval Pešán. Naopak dvě minuty před závěrečnou sirénou potvrdil zlínské vítězství Leška, který poslal puk do odkryté klece při hře bez brankáře.

Berani se tak mohli po dvou porážkách opět radovat ze zisku tří bodů. Sedláček se ihned po zápase vydal směr Slaný, odkud v pondělí společně s výpravou české reprezentace do 20 let vycestuje do Kanady, dějiště juniorského světového šampionátu. „Přestože již měl být dávno na reprezentačním srazu, nakonec jsem se i z dúvodu Bieglova zranění kolena domluvil s trenérem Markem Sýkorou, že přijede až po dnešním zápase. Nakonec se nám to vyplatilo, Kuba zachytal skvěle,“ pochvaloval si zlínský lodivod.

www.daan.estranky.cz - Dáán
Přečteno: 5041x (naposledy 25.5.2024, 10:49) | Komentářů: 2


Komentáře k článku (2)


miki(16.12.2008)

reguest(14.12.2008)
pěkně napsáno


Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.8640 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Miroslav Blaťák42 let
Tomáš Dolák ✝72 let
Jan Svoboda25 let
David Vodák53 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690