Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
giorgio [20. 6. - 37 let]
Kronos [20. 6. - 67 let]
orsi [20. 6. - 67 let]
Pítr-postacka [20. 6. - 34 let]
ringo158 [20. 6. - 29 let]
Skin [20. 6. - 45 let]
Suky [20. 6. - 40 let]
Veitovaa [20. 6. - 23 let]
Svátky
Dnes slaví: Květa

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodDáán | před 18 lety | ... Rozhovory

Marek Melenovský LIBEREC 17.11 2006 – Kvůli nekompromisním mužíkům v zelených vestách s nápisem SECURITY na zádech by ani nevznikl tento rozhovor. Naštěstí na něj čekali přátelé za vyhrazeným prostorem, a tak si našel chvilku i na rozhovor pro web zlínských fanoušků. Jak se zdá, otázky ho pobavily a přestože není v úplné psychické pohodě, často se usmál. MAREK MELENOVSKÝ mimo jiné odpovídal na dotazy ohledně focení pro kalendář nebo klusáckého derby ve Slušovicích.

Jak bys zhodnotil dnešní zápas?
Tak dnešní zápas se těžko hodnotí, protože nám tam docela lehce napadaly góly. Řekli jsme si, že budeme hrát zezadu, ale dostali jsme čtyři góly, takže něco je špatně. Musíme na to přijít a vyvarovat se toho.

V 19. minutě druhé třetiny jste dostali dva rychlé góly. Jak jsi viděl čtvrtý gól, který muselo potvrdit až video?
Já jsem ho neviděl, ale když ho rozhodčí uznal, tak asi platil.

V 15. minutě druhé třetiny, při hře čtyř proti čtyřem, jsi sám unikl po pravém křídle. Zvolil jsi střelu zápěstím, ale gólem to neskončilo. Udělal bys v té situaci něco jinak?
Kdybych byl v úplné pohodě, což nejsem, tak bych možná šel do kličky. Doufal jsem, že to tam gólmanovi propadne, ale bohužel nepropadlo a to se nedá nic dělat. Musí se jít dál a zkoušet to.

Ve středu jste odehráli hrubě nepovedené utkání s Karlovými Vary. Nebyl to důsledek tvrdého tréninku, který jste podstoupili v reprezentační přestávce?
(směje se) Já nevím. Já jsem od toho, abych hrál hokej a tady tohoto komentáře se musím vyvarovat. Já to nechci komentovat. Myslím, že se potrénovalo dobře.

Nebo jinak. Nebyli jste moc zatavení?
Když soupeř vede, tak se těžko hraje. Najednou na vás spadne deka, nohy jsou těžké, i kdyby se trénovalo, netrénovalo… Prostě se těžko hraje, když dostáváme tolik branek a na gól se nadřeme. Dali jsme dva ve dvou utkáních, což je málo. S takovou prostě nemůžeme vyhrávat.

Podle oficiálních statistik jste v zápase se Západočechy vystřelili 27 střel na branku. Není to doma málo?
Ve středu jsme vystřelili sedmadvacetkrát? (nevěřícně) Tak to nevím, ale když to říkáš, tak to asi tak bude. Každopádně je to málo. My se musíme tlačit do šancí, protože bez střely není gól. Musíme se taky víc poprat před bránou. Dneska nám to jasně ukázal Liberec, před bránou měli větší důraz a chtěli dát gól. To bylo na nich vidět. My se v tomhle musíme zlepšit, jinak nebudeme vyhrávat.

Co říkáš na početnou skupinku zlínských fanoušků, kteří se vydali přes celou republiku vás podpořit?
No, tak to je špička. Chtěl bych jim tímto poděkovat a je mi to líto, že nejsme schopní jim ukázat momentálně lepší hokej. Teď jedeme domů dát se trochu do kupy.

Nedávno jsi nafotil se svými spoluhráči mírně erotický kalendář. Co na to říkají přátelé, známí a hlavně manželka? Nežárlí?
To ne, já si nemyslím, že by to byla nějaká tvrdá erotika.

Slyšel jsem, že jsi tam byl ve sprše…
Já ne, to byl Rachna (hlasitě se rozesměje) Já si myslím, že to je v mezích. Já jsem s tím neměl problém. A okolí? To se uvidí, zatím byly určité poznámky, ale tak já si myslím, že se to povede. Že to bude pěkné. Nějaké fotky už jsem viděl.

Musím se zeptat na klusácké derby ve Slušovicích. (Už v průběhu otázky se zase pobaveně rozesměje) Nebál jsi se zranění? Pan Bokroš nebyl moc nadšený z celé akce…
Nadšený nebyl, to je pravda, ale dobře to dopadlo. Byl jsem mile překvapený, vlastně jsem to nikdy neabsolvoval, nezažil. Bylo tam riziko, že by se něco mohlo stát, protože jsem na tom seděl teprve podruhé, ale v pohodě.

Nechybí ti Richard Král, který odešel do Plzně? Přece jen jste toho spolu odehráli dost a byli jste sehraní…
Já jsem začátek sezony a celou letní přípravu odehrál s Lešounem. Hrálo se mi dobře, jsou to podobné typy. Teď hraju s Kašpaříkem, vyhráváme minizápasy. Musím to brát, jak to je. Já si nemůžu vybírat. Koho mi trenér dá, s tím budu hrát.

Je to velká změna, co se týče taktiky, když hraješ třeba se jmenovaným Kašpaříkem? Musíš dělat něco jinak, než s Králem?
Tak určitě se musím přizpůsobit. Každý hráč je jiný, musíme si sednout. Myslím, že není problém. Sice ted’ nedávám góly, ale jako lajna nehrajeme špatně. Uvidíme, jak to bude dál.

Otázka na konec. Tvoje manželka hraje basketbal za Zlín. Pořád má pocit, že jim trenér dává mužské tréninkové dávky?
(Znovu se hlasitě rozesměje) Teď jim prý trošku ubral. Ale zase je trénuje manželka toho trenéra, co jim v létě dával ty dávky. Ta je hodnější. Ale holky na ty zápasy stačí. Já jsem se na ně byl podívat a klobouk dolů. Není to sranda ten basket hrát. Nahoru dolů, to je těžké.
Přečteno: 9041x (naposledy 20.6.2024, 09:04) | Komentářů: 0


Komentáře k článku (0)


Zatím žádné komentáře

Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.0320 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Oldrich Kotvan34 let
Patriks Zabusovs23 let
Robert Říčka35 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690