Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
BacisDeSlice [25. 5. - 33 let]
čaja-16 [25. 5. - 35 let]
Janda [25. 5. - 32 let]
Týna [25. 5. - 32 let]
Ševča [25. 5. - 63 let]
Svátky
Dnes slaví: Viola

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodColombo | před 15 lety | ... Různé

RI Okna Zlín Ještě ani neskončil letošní ročník O2 hokejové extraligy, ale ve Zlíně se již vše chystá na ročník příští. Zatímco hokejisté vybírají povinné neplacené volno, zlínští manažeři žhaví telefonní linky, faxy a klubová vozidla, aby zajistili rozpočet klubu a kádr, který bude reprezentovat jižní Moravu v příštím ročníku extraligy.

GM Michalský nám k tomu řekl: "V příštím ročníku si připomeneme kulatiny - šesté výročí zisku premiérového titulu a při této příležitosti se snažíme sestavit kádr k obrazu svému. Předpokládáme, že navýšíme rozpočet o řadu moravských sponzorů a také lístky na extraligu... zobrazit celý vzkazn> hodně podraží - vždyť jsme na Moravě jediní, kteří hrají nejvyšší soutěž," naráží na fakt, že Třinec a Vítkovice bere už jako Slezsko (pozn. korigováno redakcí aby nedošlo na mezinárodní skandál s našimi severními sousedy).

Velkým problémem je post brankáře týmu. V minulém roce se stal jedničkou mladý Jakub Sedláček, ale veliký zájem o něj mají v zámoří a vypadá to, že obrovská naděje zlínského hokeje skončí v draftu na předních místech. Údajně o něj projevují obrovský zájem majitelé Kačerů z Annaheimu, trojice D+B+K. A je tedy otázka, jestli ještě populárního "Sedla" uvidíme ve žlutomodrých barvách. GM má připravenou náhradní variantu "V brance by se na post jedničky posunul Tomáš Štůrala a záda by mu kryla dvojice veteránů Biegl - Hrazdira. Kluci jsou věkově blízko a už loni nebylo znát kdo je brankář a kdo trenér brankářů. Ríša se díval na kazety Dominátora a říkal, že tohle by pro něj neměl být žádný problém," vytrhl trn z paty dvaačtyřicetiletý zlínský odchovanec.

Daleko větší starosti dělá zlínskému vedení situace v útoku. S odchodem Andrašovského do Plzně se již management smířil a dokonce vyjednal opačným směrem transfer Martinu Adamskému, takže by na tom neměli Berani tratit. Sportovní manažer a trenér v jedné osobě sice nebyl z příchodu Adamského nadšen, ale argument, že oba "hokejisté" mají podobná příjmení jej obměkčil.

Horší je to s Jaroslavem Balaštíkem. Kapitán Medvědů měl údajně namířeno do zahraničí, ale zdá se, že v extralize přeci jen zůstane a bude hájit barvy čtvrtfinálového přemožitele Zlína - Sparty Praha. "Je to jednoduché, z Ruska se vrací Čája (pozn. Petr Čajánek), a tak jsme se domluvili na společném angažmá s Vejbou v Praze. Tak co bych asi tak dělal ve Zlíně?," komentuje své plány trojnásobný ligový kanonýr. Údajně má přislíbenou společnou čtvrtou formaci s Mrňou a Kafkou, kde na něj nebude vyvíjen takový tlak.

Zlín tak hledá náhradu za svého kapitána a vypadá to, že Ondřej Veselý jí opět nebude. GM Michalský se nechal přemluvit kolegy a se zlínským rodákem navázal jednání o přestupu domů. "Nabídl jsem mu nejlepší možnou smlouvu a stačila koruna navíc od Šindela a už je hráčem Mladé Boleslavi. A to ještě ani nemají jistou účast v extralize," durdil se hlavní kápo zlínského hokeje.

Vypadá to, že si bude muset vystačit zlínský hokej jen s vlastními odchovanci, protože ani avízovaný transfer Siváka do Zlína se nakonec neuskuteční. Vytáhlý útočník putuje navzdory jednání ze Zvolena do Košic, kam se vydávají také kroky Petra Mokrejše. GM se snažil výhodně prodat zkušeného univerzála na východ Slovenska a koloběh jednání vyústil v odchod zmíněné dvojice do Košic. "Snad se nám podaří získat Siváka před play-off, to už bude téměř hotová věc," dodal s nadějí ve hlase rozmrzelý manažer. Vedení Zlína věří, že přeci jen získá nějaké posily z řad bývalých odchovanců klubu. Manažeři sledují výkony Tomáše Žižky, Martina Ambruze či veteránů Josefa Štrauba a Romana Meluzína.

Jako žhavou novinku představil GM nový útok tzv. TIK - bratří Rachůnků. "Povedlo se nám splnit Rachůnkům sen a angažovat na příští rok všechny tři," radoval se manažer zlínského klubu, kterého celkem zaskočila námitka našeho redaktora, že nejstarší z této trojice hraje léta na postu obránce.

Poslední z dosud známých posil je staronová tvář týmu - Milan Navrátil, který ohlásil svůj návrat k hokeji. Snad to pomůže Zlínu k návratu na místa, která mu právem patří. Otázkou je snad jen, kdeže to je.


Autor:skc, mzc (agentura JPP - Jedna paní povídala) - aprílové noci, kdesi v Otrokovicách

PS: Zkratky autorů nemají nic společného s redaktory MF Dnes či jiných, podobnost je čistě náhodná. Plná jména autorů nelze uvést, protože takto dává moje dcera najevo, že potřebuje na hrnec.

Dne 1.4.2009
Přečteno: 7567x (naposledy 25.5.2024, 10:18) | Komentářů: 8


Komentáře k článku (8)


Radeček(01.04.2009)
Kdyby jste si pamatovali obdobný článek z minulého roku, kde se psalo o trénování pana Bokroše v Rusku a příchodu obrovské ruské hvězdy k nám do týmu, tak by Vás dnešní článek nerozhodil

timur(01.04.2009)

lena60(01.04.2009)
Colombo, hokejový mág.:)

nicky#37(01.04.2009)
ty vole :D já sem tomu věřila :D

luke(01.04.2009)
Hrazdira by se do te branky postavil jedine kdyby tam mel basu piv jinak super clanek celkem sem se zasmal

Dáán: Colombo(01.04.2009)
Colombo, Ty stará vojno, uvěřil jsem Ti snad jen úvodní nadpis. Ale moooc pěkné...

TomMika(01.04.2009)
Ty vole,já sem tumu věřil kurva :-D

reguest(01.04.2009)
APRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIILLL parádní článek...ale než jsem to dočetl tak jsem tomu věřil


Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.8461 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Miroslav Blaťák42 let
Tomáš Dolák ✝72 let
Jan Svoboda25 let
David Vodák53 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690