Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
Anděl Smrti [24. 7. - 22 let]
kaIin [24. 7. - 99 let]
Makak [24. 7. - 67 let]
Marky [24. 7. - 33 let]
Petanen [24. 7. - 57 let]
rallybor [24. 7. - 28 let]
Seba [24. 7. - 47 let]
Ttrnda [24. 7. - 33 let]
Svátky
Happy [Kristýna]
Kik [Kristýna]
Kik.. [Kristýna]
Kika [Kristýna]
Kiki [Kristyna]
kikika [Kristýna]
kikina13 [Kristýna]
Kikinka [Kristýna]
Kristýna [Kristýna]
Sp1ke [Kristýna]
thedebils11 [Kristýna]
Týna [Kristýna]
Tynusha [Kristýna]
_krista_ [Kristýna]

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodChico | před 15 lety | ... hfczlin.BLOG

Vítkovice Ještě nám liga nezačala a už je oheň na střeše. Rytíři z Vítkovic přijeli k přáteláku (jak jej sami trefně nazvali) a proměnili kluziště v ring. Po zápase se plácali po ramenou, jak Balaštík dostal švestku (že by narážka na valašský region proslavený vůní tohoto ovoce v jakékoli formě?), trenéři hostů marně skrývali posměšky vůči krvácejícímu hráči za papírky s poznámkami a fanoušci po celé republice (prý) slaví knock-out zlínského kapitána.

Je vidět, že některé staré bolístky se postiženým ozývají v pravidelných intervalech znovu a znovu a nutí je chovat se zvláštním způsobem. Jinak si těžko dovedu vysvětlit, proč někteří hráči Vítkovic jdou do každého zápasu s jasným cílem někoho zranit, zbít, "dát mu švestku". A když už se jim to nedaří pro nezájem protistrany zrealizovat tak, jak se má, bouchnou si v nestřežené chvíli, zákeřně. Jasně - takové direkty jsou vždycky mnohem účinnější.

Skoro bych se i pro intelektuálně nesmělého Stehlíka jal hledat možné omluvy typu "bouchlo to v něm" a podobně, ale když se pak svým rytířským činem chvástá před novináři a ti tyto bludy šíří dál jakožto skutek hodný následování, je mi vcelku nevolno. Partu netrhají ani trenéři, kteří nic v danou chvíli neviděli - kromě fér souboje muže na muže. Když už někdo přizná, že s férovostí to nemělo mnoho společného, nezapomene alespoň podotknout, že výsledek stál za to...

Když si vzpomenu na minulost, nemůžu si pomoct, ale přijde mi, jako by Vítkovičtí neztráceli nic ze své taktiky. Utkání sice nevyhrajeme, sérii taky ne, ale aspoň si bouchnem. Své o tom může říct známý bouchač Hubáček nebo opakovaně včerejší "hrdina" Stehlík.

Inu, každý hraje to, na co mu stačí síly a tým z Ostravy se opravdu už léta na víc než malicherné potyčky nezmůže.

Byl bych rád, kdyby se Zlínští nebáli ukázat prstem a říct: "Takové tady nechceme" a vedení ELH by mělo zaujmout také nějaké jasné stanovisko, protože tohle už nemá s hokejem mnoho společného. Úplně stejně mu mohl ubalit někde v parku, takto svůj čin zamaskoval za barevný dres a kila výstroje s tím, že "toto se přece v zápase stává". Ale nestává a nemělo by. A to ani z druhé strany - pokud došlo ze zlínské strany k podobně nesmyslnému útoku, měl by být i tento potrestán. Z ohlasů po utkání však věřím, že Stehlíkovo extempore ubohostí výrazně převyšovalo závěr utkání, jehož se hosté zuby nehty drželi jako "mnohem horšího zákroku".

Směšné a smutné zároveň. Nuže uvidíme, kudy se hnou ledy...
Přečteno: 8399x (naposledy 24.7.2024, 11:07) | Komentářů: 13


Komentáře k článku (13)


Chico: ice(20.08.2009)
"ať se pak k tomu postaví čelem" (viz Stehlíkův postoj čelem zpoza rozhodčího, že?)
"co slovo to perla" - konečně někdo mluvil otevřeně a řekl o Lojzovi pravdu bez nějakých vytáček a Vzteklíkovi taky...

ice: Jabon(20.08.2009)
ukaž mi jednoho hráče, který provokuje a poté se zbaběle uteče schovat na střídačku Venerovi za sukni...ať si klidně provokuje a dělá prasárny ale ať se pak k tomu postaví čelem...a co potil dneska ve Sportu to jsem dlouho neviděl-tenhle výtisk si schovám, neboť co slovo to perla...

Chico: hokej(20.08.2009)
Je mi tě líto..

hokej: Chico(20.08.2009)
Jaj, chlapče... Tak ty jsi ubožák :D Ten zákrok byl čistý. Jsem zvědav, kdy dostane Balaštík od někoho zase... Teď už se ho jen tak bát nikdo nebude.

Chico: hokej(20.08.2009)
Tobě, myslím, taky dal, co?

hokej(20.08.2009)
JEŽIŠI !! Stehlíkovi nikdo jen tak nenatáhne, protože z něho má každý respek, ale z takového Balaštíka? Je to jen SRAB co se umí schovávat... Dobře mu tak!! Měl mu Stehlík dát ještě více co proto !!

Jabon: Ice(20.08.2009)
I když je Balaštík "provokatér", jak ho označujete, tak není jediný v republice. Takový týpek se najde v každém týmu a rozhodně to neospravedlňuje excesy "ostravských chacharů", kteří nám statečně zprasí pomalu v každém zápase nějakého hráče. Ale to vše se děje od té doby, co máte na střídačce to hovado s polským příjmením.

...Matthew...(20.08.2009)
To ice: aspon jde videt jak vitkovicti hraci neumi udrzet nervy na uzde a hezky je to porovokovani rozhodi, kvuli cemu jimemu myslis ze to Balastik dela? , kdyby ten krac mel mozek tak ho to srat nebude a nenecha se rozhodit, ale kdyz ho nema ?

Chico: ice(20.08.2009)
Probuď se ze sna, podívej se do kalendáře, tyhle ohrané nálepky na hráče a jejich vlastnosti jsou otřepané jako týden stará kofola

ice(20.08.2009)
fandím vítkovicím a jsem rád, že konečně došlo na pana balaštíka a je úplně jedno, že mu dal zrovna stehlík...a když budu citovat autora tohot článku:Byl bych rád, kdyby se Zlínští nebáli ukázat prstem a říct: "Takové tady nechceme"...tak prosím simulanty, provokátery jako je pan balaštík tady určitě nechceme...a pokud bude i nadále hrát podobným stylem, tak ať se pak chlapec nediví, že mu někdo sem tam flákne...

Olívek(20.08.2009)
Já teda slavim!Dobře mu tak!

Casper(20.08.2009)
Honza Švrček ho zbombí:-D

Zaorik7(20.08.2009)
stehlík je hajzl to víme už všichni... doufám, že se najde hráč, který by mu taky zpravil ksicht


Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.0146 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Robert Černý29 let
Pavel Mezek64 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690