Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
Alf [22. 6. - 49 let]
Aluša [22. 6. - 36 let]
Alťák [22. 6. - 40 let]
blek [22. 6. - 63 let]
Damba [22. 6. - 44 let]
Henry07 [22. 6. - 38 let]
jan497 [22. 6. - 46 let]
KAMIKAZE [22. 6. - 35 let]
Kike [22. 6. - 28 let]
misulka [22. 6. - 26 let]
nikdynic [22. 6. - 30 let]
Radek07 [22. 6. - 38 let]
Svátky
Pája [Pavla]
Pajda [Pavla]
Pajuška [Pavla]
Pampeliška [Pavla ]
Pavka [Pavla]
Pavla_4 [Pavla]
Zelca [Pavla]
zelda [Pavla]
Zelča [Pavla]
Zeluška [Pavla]

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodChico | před 15 lety | ... Minireporty

Kometa - Zlín Zapomeňte na doktory a regulační poplatky, v Brně se fámy o zlínských schopnostech vyléčit tápajícího soupeře nepotvrdily. Kometa sice část první třetiny žila v naději na první výhru v deseti zápasech, ale postupem času se hokejové váhy překlopily na stranu hostů. Zasloužená výhra.

Tři domácí prohry a skóre 3:11 - taková bilance by asi vylidnila leckterý stadion, ne tak ale v Brně. Krátce před 18. hodinou se na první vhazování těšilo vyprodané Rondo - včetně hodně předimenzovaného kotle zlínských fanoušků.

Nevím, jestli Ševci musí nejdřív dostat gól, aby se sami dostali do hry, ale pohled na výsledky mne v této doměnce utvrzuje. Z deseti utkání inkasovali žlutomodří hned 8x jako první. To nemůže být náhoda. Asi ani fakt, že šest ze špatně načatých duelů dokázali otočit.

Dnes přišel první gól Komety více z chtění než z hokejového umu, domácí se tlačili do branky a puk odražený od Svobodovy nohy platil za regulérní branku. Určitě poprávu.

První a jediný úspěch Komety jakoby symbolizoval dosavadní účinkování nováčka v extralize. Předcházela jí dvojnásobná přesilovka, kterou domácí nedokázali ani v náznaku proměnit v smrtící zbraň. Chyběla finální přihrávka nebo razantní a hlavně přesná střela.

Podle mne se chleba lámal velmi brzo. Za stavu 1:0 totiž domácí přirozeně ožili (včetně publika) a v tuto chvíli měl přijít (ne, že bych si to přál) další gól či dva a asi by se vše vyvíjelo jinak.

Jenomže: Ševci se rozhodli, že začnou hrát i dopředu a po zbytek zápasu byli lepším týmem. Vše odstartovalo vyrovnání Balaštíka, jak jinak než v přesilovce a s příhrou jeho dvorního přihrávače Petra Lešky.

Neřekl bych, že Kometa po pauze složila zbraně, dokonce přišlo i několik šancí (mám dojem, že jsem přes celé kluziště viděl i nastřelenou tyč), ale pozorný divák si nemohl nevšimnout, že Zlín začal postupně těžit ze svých zkušeností. Ať už šlo o osobní souboje nebo o kombinace a poziční hru.

Druhý a hodně důležitý gól obstarala čtvrtá lajna zlínských, jmenovitě Filip Čech a dá se říct, že šlo o zaslouženou odměnu za neustálé napadání a kroužení útočným pásmem.

Definitivně jasno bylo hned v úvodu třetí třetiny. Čtyřminutovou přesilovku si hosté šikovně rozdělili na dvě a skórovali v obou částech.

Pokud chce Kometa hrát důstojnou roli, nemůže soupeře nechat ani v oslabení dělat si co se mu zachce. Kollárova příhra zcela volnému Důrasovi a střela do šibenice byla první příkladem. Nepokrytý Balaštík druhým.

A bylo hotovo. Po zbytek utkání domácí jen bezradně bloumali kluzištěm a každý věděl, že na zlínských hokejkách už nabytá jistota zůstane.

Co se v Rondu slyší málokdy je pískot o nezanedbatelné síle, který s končícím utkáním sílil. Ke cti domácího publika nutno přičíst fakt, že ani za stavu 1:4 se hromadně neodcházelo a pak ten konec - borci ve žlutomodrém byli asi hodně na větvi, když jim po děkovačce s vlastními fanoušky aplaudovali i fandové domácích. Nepředstavujte si to jako nesmělý potlesk několika diváků - vskutku tleskaly stovky lidí, ať už dílem frustrací z výkonu Komety, ale spíše nahlodáni myšlenkou "takhle se to v extralize hraje". Takže tleskám i já - divákům i Ševcům za zasloužené tři body.

"Zdravíme Kometu!"

"Zdravíme Ševce!"1 4
Brno Zlín
Diváci: 7100 (99% kapacity stadionu)
Hráno: 29.9.2009, v 18:00, Hala Rondo, Brno


Přečteno: 8626x (naposledy 22.6.2024, 06:16) | Komentářů: 14


Komentáře k článku (14)


Chico: Antichico(02.10.2009)
To snad ne? Že by taková nenahraditelná ztráta? Můj jediný a největší fanoušek, že by mne opustil a již nikdy více by tak trefně, svěže a zasvěceně nekomentoval moji osobu? Tomu nevěřím...
Za ten mozek, sorry, nechtěl jsem, aby to prosáklo z kuloárů, ale o velikosti jiné části tvého těla jsem nevěděl, díky za informaci (ale nevím, jestli ji někdy upotřebím).
Já se na tebe naopak nezlobím, já tě chápu... A doufám, že tví ošetřovatelé jsou stejně empatičtí

Chico: Kain(02.10.2009)
Nene, veškerá naše komunikace probíhala pod článkem "Bodyčeky Jaroslava Holíka zas tak moc nebolí..."

Kubas(02.10.2009)
OMG, to je zoufalá figurka.... začínám ho vážně litovat....

Antichico: Chico(02.10.2009)
To je ale křiku. Brouzdal jsem trochu po netu a říkám si, co můj starý přítel? Pořád klečí na kameni a hledí na svůj odraz ve vodní hladině?
No a vidím nový článek, tak jsem ho v dobrém rozmaru trošku okomentoval, navíc veskrze pozitivně. Nějaké stylistické chybičky jsem musel vytknout. Jednak tam opravdu byly a jednak víš jaké máš problémy se svým egem. Přece nechceš aby z tebe vyrostl zlý, sebestředný a samolibý člověk. Koneckonců jsi to trošku potvrdil svou odpovědí, kterou jsi u mne dost ztratil glanc. Taky jsi nemusel všem říkat to o tom mozku. Už tady na mně vědí skoro všechno. Že mám komplex ze Zlína, že mám malý mozek, v důsledku čehož si zdobím pokojíček plakáty Ríši Stehlíka. No, a teď se ještě provalí, že ho mám malého a můžu chodit kanálama. A že jsem si trochu rýpnul do Jardy? V porovnání s tím co tady bylo nakydáno na všechny možné světové strany, kde si dovolili nesouhlasit, že Jaryn je pouze nevinná oběť, opravdu nic hrozného. Myslel jsem, že jsi trochu větší formát. Zlobím se. Tvůj bývalý fanoušek.

Kain(02.10.2009)
Chico: co je to za debila? on ti píše častěji, že ho aspoň "virtuálně" znáš? :)

Chico: Antichico(01.10.2009)
Tak tys mi chyběl Takové hlody fakt stojí za to číst, ale klidně ti odpovím. Děkuji za pozoruhodný rozbor, ani jsem netušil, že můj největší fanoušek tak pozorně pitvá moje články Je vidět, že ještě toho nemáš napsáno tolik, jako my co denně lezem svými články do všech ústrojí celého mančaftu i vedení a slovní obrat "lámal chléb" neznáš, ale já ti to prominu (BTW: pořád nějak přehlížím ty odkazy na tvé články... Aha, vlastně, žádné neexistují )

P.S.: Četl jsem, že u tebe se implantace nového mozku nezdařila, prý ten původní byl tak malý, že by nový rozměrově standardní hlava nepřijala. Ale co, ty si poradíš, já myslím, že na fandění Stehlíkovi to bohatě postačí. Tak pápá

P.S2.: Už jsme si zvykli, akorát mě zaráží, že tě to pořád baví...

46: Antichico(30.09.2009)
Neprovokuj a běž tam kam patříš.

Antichico(30.09.2009)
No vidíš blboune, když se nenecháš ovlivňovat davovým šílenstvím, nelezeš do zadku zdejší svaté modrožluté inkvizici a taky trochu sám sobě, tak se to docela dá číst. Není to samozřejmě úplně bez vad na kráse. Některé odstavce, nebo slovní spojení působí trochu rušivě, např. ..."Podle mne se chleba lámal"... tady by se asi hodila trochu jiná formulace, ale vzhledem k tomu, že to bylo zřejmě psáno v opojné euforii z velkého vítězství a touhou rychle se o ni podělit, tak se to dá tolerovat. Článek je samozřejmě dost tendenční, ale byl určen pro čtenáře kteří ani nic jiného nečekají. V porovnání s výtvory Balaštíkofila a Venerofila Kvasničky, (Balaštíkofilie a Venerofilie jsou v pořadí druhá a třetí nejzvrhlejší sexuální úchylka hned za Zoofilií. Pozn. autora), který svými výtvory obohacuje "nezávislé" hokejové zpravodajství Hokej.cz a je za to pravděpodobně ještě placen (bohužel), je to docela slušná reportáž. Slušná v obou významech toho slova.
Zdraví tvůj fanoušek :-).

PS:
Četl jsem, že Jardovi implantovali úplně nové zdravé oko. Za to co měl totálně rozmašírované, jak se tady pořád psalo. To je moc dobře. Vzhledem k tomu, že v minulosti už zžejmě přišel o koule (jinak si nedovedu vysvětlit, proč se na ledě nechová jako chlap), přijít ještě o oko to bylo na jednoho moc ran najednou.
Asi se na něj v úterý půjdu podívat, třeba si vzal z posledního incidentu nějaké ponaučení. Bylo by to jen dobře pro něj a taky pro hokej.

PS2:
Trochu provokuju, sorry :-).

Apakram(30.09.2009)
Ho3i paradne ste zahraly na KOMETE a jasu vamza to moc vdecny

Radeček(30.09.2009)
Chico: jojo, asi máš pravdu ... ale tak víš jak ... Šlo to od lidí, které znám, né od kdejakého fans na stadionu

Chico: Radeček(30.09.2009)
Tak při takovém počtu diváků se nesmíš divit, že někteří to nevydýchají a tleskání soupeři berou cosi jako zradu - a mají na to právo. Ale pak jsou i ti, co zatleskali a nebylo jich málo, takže bych se tím netrápil.

peteZL(30.09.2009)
Pěkné vítězství, i chování domácích diváků, zřejmě. Nic to ale nemění na faktu, že Kometa Brno do extraligy ledního hokeje v ČR nepatří. Koupila si příslušnost ( podobně jako KVA ) a nesplnila základní sportovní podmínku : POSTOUPIT do nejvyšší soutěže. Hokejový pánbíčku, hleď ty kémy za totok potrestat a nedovol jim ode dna odpoutati se, aby se co nejdříve navrátili tam, kam patří.
Poněvadž začneme-li hodnotit a vyslovovat kde si kdo "zaslouží" být, zrušme tedy počítání výher a remíz ...

Radeček(30.09.2009)
bohužel dle některých komeťáků byl tento potlesk jak vůči nám, tak vůči hráčům trapným činem a byli nazvání hodně, ale hodně, sprostými slovy atd ... Jako nevim no, ale ....

miki(29.09.2009)


Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.5858 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690