Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
giorgio [20. 6. - 37 let]
Kronos [20. 6. - 67 let]
orsi [20. 6. - 67 let]
Pítr-postacka [20. 6. - 34 let]
ringo158 [20. 6. - 29 let]
Skin [20. 6. - 45 let]
Suky [20. 6. - 40 let]
Veitovaa [20. 6. - 23 let]
Svátky
Dnes slaví: Květa

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodMalý Rachůnek | před 14 lety | ... Rozhovory

Dvoubrankové vedení nad Třincem stačilo zpečetit rozhodujícím třetím gólem, Ševci měli dobře nabito několikrát. „Mohli jsme dát pět, šest gólů. Je škoda, že nepadly,“ komentoval odehrané utkání Jakub Sedláček.

Dobrý nástup do utkání korunoval už v osmé minutě gólem do třinecké sítě Michal Důras. Oproti předchozím zápasům se tak Zlín dostal velmi rychle do vedení a hráčům narostlo sebevědomí. Bylo znát hlavně při rozehrávkách, které v minulých utkáních dělaly hokejistům značné problémy.

Klid týmu navenek značily také dobré šance a jistota Jakuba Sedláčka v brance. „Cítil jsem se dobře už po Pardubicích, proti Třinci se to potvrdilo. Doufám, že teď začneme sbírat body,“ řekl zlínský gólman.

Favorizovaný Třinec jakoby až zarazil nástup domácích a zasloužené dvoubrankové vedení z první třetiny. Zlín naopak ve druhé části lehce povolil a Oceláři toho dokázali využít, v polovině zápasu přišel gól na dva jedna. A právě ten byl pravděpodobně zlomovým okamžikem. „K vítězství chybělo neproměnění šancí ve druhé třetině, kdy jsme mohli odskočit na tři nula. Pak už bychom to dohráli, třem bodům jsme byli opravdu blízko,“ myslí si Petr Leška.

Vyrovnávací gól vstřelili třinečtí v okamžiku, kdy kvůli souboji před brankou přišel domácí brankář o hokejku. „Třinecký hráč mi odhodil hokejku, určitě v tom nebyl úmysl, ale rozhodilo mě to a přišel trochu zbytečný gól,“ popsal situaci Jakub Sedláček. „Ale nemyslím si, že jsme prohráli tímhle gólem. Mohli jsme dát pět, šest gólů. Je škoda, že jsme je nedali, protože jsme na tři body měli,“ dodal.

V nájezdech Zlínu vystřelil druhý bod Petr Leška. Jako jediný ze čtyř hráčů, kteří se proti soupeřovu brankáři rozjeli, se trefil. „Jel jsem v pohodě, za stavu nula nula jsem nebyl pod tlakem. Většinou vím už na červené čáře, co udělám, ale dneska jsem se rozhodl až na poslední chvíli,“ svěřil se Leška. A udělal dobře, svou trefou zachránil toužebně očekávanou první domácí výhru sezony.

„Od Třince jsme čekali velký útočný tlak, byli jsme proto rádi, když jsme se ujali vedení dva nula. Potom se hra ale vyrovnala, jsme rádi za získané dva body. Myslím si, že rozdělení bodů je spravedlivé,“ hodnotil zápas trenér Vlach. Zlín tak dokázal bodovat proti dvěma těžkým soupeřům po sobě. Nabitý zápasový program ale pokračuje. „V neděli nás čeká Litvínov, určitě budeme chtít bodovat naplno. V úterý je pak další zápas, jde to v rychlém sledu za sebou,“ řekl Leška.
Přečteno: 6222x (naposledy 20.6.2024, 07:17) | Komentářů: 0


Komentáře k článku (0)


Zatím žádné komentáře

Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.6375 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Oldrich Kotvan34 let
Patriks Zabusovs23 let
Robert Říčka35 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690