Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
BacisDeSlice [25. 5. - 33 let]
čaja-16 [25. 5. - 35 let]
Janda [25. 5. - 32 let]
Týna [25. 5. - 32 let]
Ševča [25. 5. - 63 let]
Svátky
Dnes slaví: Viola

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodMalý Rachůnek | před 13 lety | ... Minireporty

Střelecká mizérie pokračuje, Ševci dali opět jenom jeden gól. Herní pohoda chybí, přihrávky jsou nepřesné, sehranost jakoby někde hledali. Ještě že dnes jediná trefa stačila a na ledě byla dvojice H+H.

Přeloženo, vysvětleno – Horčička a Holík. Jeden výkony hodnými pochvaly zvlášť ve třetí třetině úspěšně vychytal nulu (a minimálně za vykopnutí puku betonem v poloze ležmo nebo zákroku pár vteřin před koncem, kterým zmařil poslední šance karlovarských, by zasloužil potlesk), druhý zase zařídil jedinou branku zápasu.

To bychom měli pochvalu. A co dál? V úvodní třetině hráči buďto na ledě hledali nehrajícího Petra Čajánka nebo si včera udělali veselý večer. Předvedený hokej totiž připomínal sehrávání hráčů během přípravného utkání, které místy jakoby někdo zpomalil dálkovým ovladačem.

Tak třeba – hned v sedmé minutě šance hrát přesilovku pět na tři dlouhou minutu a padesát šest vteřin. Výsledek? První půlminutu si Leška nahrával ve dvojici s Hamrlíkem tam a zpátky a střelba veškerá žádná.

Další příklad, v sedmnácté minutě stojí Vlach sám před Mensatorem a nadvakrát se mu nepodaří puk zvednout nad brankařovy betony a dát gól. Pak přijde jedna tyčka od Varů, druhá tyčka od Zlína a třináct vteřin do konce třetiny konečně to, na co jsme čekali. Gól! V přesilovce si Petr Holík rozehrál akci, kterou po třech přihrávkách a odraženém puku sám zakončil – 1:0.

Hned v úvodu druhé třetiny se opakovala téměř dvouminutová přesilovka pěti proti třem, tentokrát měli početní výhodu hosté. Ale dopadli stejně jako předtím Ševci. Za zmínku stojí dobrá práce obranné trojice Galvas, Matějíček, Veselý, kteří ubránili většinu oslabení.

Ve 29. minutě se naposled v zápase ukázal Petr Leška, když u branky čekal na teč puku nahozeného od Köhlera. O dvě minuty později už zlínský centr odcházel do sprchy a spoluhráči museli na ledě pykat pětiminutovým oslabením.

Jak trenéři rádi říkají, pětiminutová přesilovka bývá zlomovým okamžikem utkání. Pokud to tak opravdu je, pak ho Ševci zvládli výborně, soupeře v podstatě k ničemu nepustili. Kdyby to šlo v útoku alespoň zčásti tak!

Poslední třetina, to byly další oslabení a další nekonečné stížnosti rozhodčích na postavení zlínských hokejistů při vhazování. V průběhu celého zápasu čároví umíněně odvolávali hráče z buly nebo se jim nezdálo rozmístění ostatních hráčů. Bůhví proč stáli pořád špatně jenom modří!

Závěrečnou třetinu si Ševci ubránili, šance hostů mařil již zmiňovaný Horčička. Až na úplném konci byl blízko druhý gól, který prakticky za brankovou čáru dovezl při karlovarském power play Sýkora, bohužel po odpískaném ofsajdu.

O několik chvil později nabídl tentýž hráč volnému Veselému přímo před brankou možnost zvýšit náskok, opět marně. A tak nezbývalo než čekat do poslední vteřiny, jestli soupeř zase nevyrovná.


PSG Zlín - HC Energie Karlovy Vary 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Góly: 20. Holík

PSG Zlín: Horčička - Hamrlík, Linhart, Matějíček, Galvas, Tesařík, Řezníček - Holík, Leška (F. Čech), Köhler - Důras, Sýkora, Veselý - Kubiš, Vlach, Ondráček.

HC Energie Karlovy Vary: Mensator - Nosek, Přindiš, Bombic, M. Rohan, Mocek, Gřegořek, Gawryletz, Gründling - Kumstát, Pech, Košťál - Mikeska, Skuhravý, Zaťovič - Dej, Melenovský, Skladaný - Kuběna, Kupec, Zucker.1 0
Zlín K. Vary
Hráno: 20.11.2011, v 17:00, Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín


Přečteno: 6023x (naposledy 25.5.2024, 09:38) | Komentářů: 0


Komentáře k článku (0)


Zatím žádné komentáře

Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.3419 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Miroslav Blaťák42 let
Tomáš Dolák ✝72 let
Jan Svoboda25 let
David Vodák53 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690