Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
BacisDeSlice [25. 5. - 33 let]
čaja-16 [25. 5. - 35 let]
Janda [25. 5. - 32 let]
Týna [25. 5. - 32 let]
Ševča [25. 5. - 63 let]
Svátky
Dnes slaví: Viola

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodKuba 36 | před 12 lety | ... Reporty

Osmé přátelské utkání, druhé doma, šestý soupeř, čtvrtá výhra a první před věrnými domácími fanoušky. To je bilance po utkání. V prvním utkání jsme porazili Zvolen 4:1, a to na Rona Cupu ve slovenské Dubnici nad Váhom, jen pro osvícení paměti. Jdeme na věc.

A utkání jsme začali aktivně, už po půl minutě se vhazovalo před Skrečkem, a to se potvrdilo i na druhé straně, až po více než dvou minutách si puk osahal i Luboš. Ale jinak se hrálo blíž našim očím a to přineslo zanedlouho ovoce.

Čas 4:31 a můžem si zatočit šálou. Tonda Honejsek našel Tomáše Linharta, ten z vrcholku kruhu vypálil a Skrečko byl na jeho střelu krátký.

Nedá se říct, že bychom hráli na fotbalový výsledek a už musel přijít i nedovolený zákrok. 485 sekunda a hostujícímu Janu Muchovi byl přidělen menší trest za držení. Ale ach, ty naše přesilovky. Andrej Podkonický nám pláchl sám na branku, ale Horča si střelu na vyrážečku pohlídal. A když už se dostáváme do slibné situace 4 na 2, tak ofsajd.

54 vteřin se hrálo v plném počtu a další trest. Teď si zase prohodíme role. My budeme ve čtyřech a Zvolen si nás bude vozit po mantinelech. Matějíček si odpyká menší trest za nedovolené bránění. Ale po minutě jsme se po nepřesné střele Brabence dostali ven z pásma, slibnou šanci ovšem kluci překombinovali a Köhler kotouč už nezpracoval. Na nevyužité přesilovky tedy 1:1.

V závěru 14. minuty Honejsek v přečíslení přenechal puk Okálovi, na němž se snad projevil alkohol ze strýcovy restaurace, jelikož v rozhodujícím okamžiku sebou švihl o led :-) Tlačili jsme a v polovině předposlední minuty třetiny napálil Čech z mezikruží tyčku Skrečkovy branky. Už se těším, až v týmu budeme mít nějakého konkréta s příjmením Zlíňák, Čech je takové moc obecné. Ale jde o srdce, a to má Filip naše.

A pár sekund na to se už vylučovalo. Michal Šiška inkasuje dvě minuty za hákování. V přesilovce jsme moc nepředvedli, ale část si jí ještě zahrajeme za osmnáct minut.

Do druhé dvacetiminutovky nastupujeme s vedením, na které jsme z minulé sezóny zvyklí, 1:0. Díky ráně Linharta, jehož jméno, číslo a čas střely jsme si v kotli vyvolali sami ještě před oficiálním ohlášením z repráků.

Šiška si na trestné lavici posedí ještě 29 vteřin druhé třetiny. Jenže sotva odtud vyjede, hned ho tam nahradí kolega. 20:53 a za katr odjíždí Martin Výborný s menším trestem za nedovolené bránění. A po půl minutě se už ukazuje Zámora, jeho rána od modré si zasloužila aplaus.

A konečně využíváme i přesilovku. 22:24 a už je to o dvě branky. Tesil to napral z předbrankového prostoru k pravé tyči a už se hraje zas o něco líp. Bez asistence.

A už to mohlo být za dvacet vteřin již o tři branky. Skrečko nepřesně rozehrál zpoza branky, Okálovu střelu do prázdné však zastavil obětavý slovenský bek. 23:24 a po několika přesilovkách si zahrajeme v oslabení i my, dvě minuty za sekání pro Fořta. Na puk si snad konečně sáhne i Horčička.

Ubránili jsme se a na začátku osmadvacáté minutky si zvolenský gólman připisuje dva brilantní zákroky proti dvojici Larry, Leška. Nejprve vykopne střelu prvního jmenovaného, následně si poradí i s dorážkou Lešouna. 27:51 a na pořadu dne další naše přesilovka. Peter Hraško - podražení. Ale druhý přesilovkový gól nebyl snad ani možný, nepřišla ani rána.

A byla tu další možnost. V polovině utkání si jde sednout za ohrožení diváků kotoučem opět Hraško. Z přesilovky opět nic, ale až po ní se děly věci. Baláš trefil břevno a na druhé straně stanul Jurík tváří v tvář Horčovi, jehož vyrážečka byla namístě. A začíná pětiminutová hra v neplném počtu.

34:33 Jiří Ondráček menší trest za hákování, v této přesilovce měl Podkonický dva pokusy překonat Luboše, ani jednou však neuspěl, a v třetím případě byla opět po Hraškově střele na místě Horčova vyrážečka.

36:31 a pořád ti samí. Opět Hraško, už potřetí za sebou je za katrem, tentokrát menší trest za vysokou hůl. Ty přestupky hezky střídá, pokaždé jiný, a o 33 sekund později zase Ondráček. Stejný přestupek, vysoká hůl. A další střela s následným aplausem. Larryho rána protáhla Skrečkův beton, ten kotouč dokázal vyrazit.

Oba týmy dohrají 45 sekund v plném počtu a šupky dupky do kabinky. Po čtyřiceti minutách nám je stav nakloněn v podobě dvoubrankového vedení. 2:0, díky ráně Tesila.

Poslední třetina začala vyloučením Sikely na dvě minuty za podražení v čase 42:29. Ale jejda, zase nám v oslabení borec pláchl, tentokrát Chovan, po samostatné jízdě přes půl kluziště snižuje střelou mezi betony. 43:47 a 2-1.

45:30 a oslabení. Řezňa menší trest za držení. Poklidné oslabení a poklidná hra až do času 51:02. Martin Výborný je hříšník po zákroku loktem. V oslabení Mucha vyzkoušel nahozením Horčičku.

A druhá využitá přesilovka. 52:42 a Ondra Veselý skóruje. Vymetl pavučiny po asistenci Linharta a Zámory. 3-1.

53:27 - další přesilovka. Jan Ťavaďa za hákování a Lukáš Jurík osobák. To vypadalo slibně jenže místo toho přišel druhý gól Zvolena a druhý v oslabení. A jéje. Připomíná my to poslední utkání základní části v Brně minulý rok. Každopádně, Lubor Zuzin puk procpal z dorážky puk za Luboše. 3-2.

Ale rychlá odpověď je tu. Jen 43 sekund, a to byl těsný rozdíl. Čája doťukl puk do klece a využil dnes už naši třetí přesilovku. Asistence Honejsek a Veselka. 4-2.

V polovině 57. minuty se řítil sám na Skrečka Ondráček, ležícího gólmana však přehodit nedokázal, toho později v kase zastoupili spoluhráči. Ale přece jenom z toho tlaku něco bylo. Gólman se plácal ještě vedle, poměrně dezorientovaný a toho jsme ostřelováním využívali. Z toho prostě musel být gól a ten nakonec přišel. 57-08 a diváky vyžadovaného bůra od tyče klepl do branky Köhler.

Po zápase přišly na řadu ještě přátelské nájezdy. Ty začaly slibně.
Nejprve za nás se vydal Filip Čech a ten střelou k tyči proměnil. 1-0.

Za hosty jel Podkonický, bekhendový blafák však Luboše nezaskočil.

Jako druhý žlutomodrý se rozjel Melena a pod vyrážečku zvyšuje. 2-0.

Za hosty střelou mezi betony snižuje Puliš. 2-1.

Ve třetí sérii byli úspěšnější muži v maskách, a to jak proti Leškovi, tak proti Zuzinovi.

Ve čtvrté sérii za nás nastoupil autor druhé branky Tesil, nyní ovšem neproměnil.

Za Slováky jede následně Chovan, Luboš uznal za vhodné mu skočit pod nohy, jenomže Michal jel moc pomalu a tak se mu vyhnul. Byl v tu chvíli pod velkým tlakem, protože si nemohl dovolit prázdnou klec minout, po chvilce váhání tedy zavřel oči a vypálil, a hle, bylo srovnáno. 2-2.

Za nás Okál neproměnil a tak Ďaloga měl vše ve svých rukou. Ten proměnil a to znamenalo, že my vyhráli v týmové souhře a soupeř v sólování.

Ale dnes jsme si vedli dobře, tři využité přesilovky z osmi vyloučení hostů, a pět ubráněných oslabení. Zvolen sice vsítil obě branky při vlastním oslabení, tedy vlastně málem tři, ale i tak, dalo by se to. Od začátku jsme měli utkání pod kontrolou, v podstatě až na pár minut ve druhé třetině. Teď mají kluci volno a 4. září jedou do Brumova, kde se utkají s Trenčínem, s nímž první utkání na Rona Cupu v Dubnici skončilo remízou 4:4.

Úvodní sestavy:

PSG Zlín: Horčička - Tesařík, Řezníček, Hamrlík, Matějíček, Linhart, Zámorský, Horák, Šenkeřík - Fořt, Köhler, Čech, Okál, Balaštík, Čajánek, Leška, Ondráček, Honejsek, Melenovský, Holík, Veselý.

HKm Zvolen: Skrečko - Juračko, Mucha, Chovan, L. Jurík, Škvaridlo, Pokovič, Výborný, Puliš, Brabenec, Podkonický, Hraško, Pichnarčík, Zuzin, Méry, Ťavoda, Šiška, Ďaloga, M. Jurík, Sikela.5 2
Zlín Zvolen


Přečteno: 4989x (naposledy 25.5.2024, 22:39) | Komentářů: 4


Komentáře k článku (4)


Chico: kuba 36(31.08.2012)
Já vím, už sis to opravil
Díky za report

kuba 36(31.08.2012)
nene Chico, to je Martin výborný

Chico(31.08.2012)
David Výborný? Že by přestupová bomba?

timur(31.08.2012)
super, jen tak dál


Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.6059 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Miroslav Blaťák42 let
Tomáš Dolák ✝72 let
Jan Svoboda25 let
David Vodák53 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690