Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
Anděl Smrti [24. 7. - 22 let]
kaIin [24. 7. - 99 let]
Makak [24. 7. - 67 let]
Marky [24. 7. - 33 let]
Petanen [24. 7. - 57 let]
rallybor [24. 7. - 28 let]
Seba [24. 7. - 47 let]
Ttrnda [24. 7. - 33 let]
Svátky
Happy [Kristýna]
Kik [Kristýna]
Kik.. [Kristýna]
Kika [Kristýna]
Kiki [Kristyna]
kikika [Kristýna]
kikina13 [Kristýna]
Kikinka [Kristýna]
Kristýna [Kristýna]
Sp1ke [Kristýna]
thedebils11 [Kristýna]
Týna [Kristýna]
Tynusha [Kristýna]
_krista_ [Kristýna]

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodKuba 36 | před 12 lety | ... Reporty

Série venkovních výher zřejmě končí, zato se rýsuje série další, a to po domácích prohrách naopak výhry. Další čtyřbrankový večer, tentokrát ve střetnutí s pražskou Slávií. Berani měli k dispozici tři důležité faktory, a to: Jardu Balaštíka, 44 minutu a i přes náročné zápasy téměř ihned po sobě fyzickou sílu.

A jdeme si pro další výhru, Mára Melenovský se ocitl sám před Furchem, kotouč ale nedokázal zvednout. I v oslabení po vyloučení Veselky máme šance, například projektil Larryho. Šance jsou na obou stranách ale v tom...

Melenovský dohraje v rohu nepřipraveného Kučného, ten si zdřímne a Marek inkasuje nečekaný trest. 5 minut + do konce utkání za zásah do oblasti hlavy a krku. Ještě horší je to v čase 11:11, kdy Tomáš Linhart inkasuje menší trest za sekání, tudíž se budeme bránit dvouminutové přesilovce sešívaných 5 na 3, v tu dobu je už na ledě i vážně zraněný Kučný. Přichází konečně i vyloučení hostů. 12:13 a Sobotka je vyloučen za hákování. Výborný zásah vytáhl Luboš, když pohotově svým semaforem zareagoval na Kubošovu ránu z mezikruží. Za Lubošovou brankou se strhla mela, vše začal Sklenář, který sekl do Horči a Linhart ho tvrdě potrestal. Oba však dostávají stejně: menší trest. Hra ve čtyřech byla bez větších šancí, měli jsme však i tentokrát navrch.

V závěru třetiny měli ještě slibnou šanci naši borci při přečíslení dva na jednoho, konkrétně Baláž a Köhler. Druhý jmenovaný poslal střílenou přihrávku na Jardu, ten ale kotouč nezachytil. Na druhé straně zase Jelínek v dobré pozici nenašel kotouč mezi svými bruslemi.

Zásahy brankářů po první třetině: Horčička 13, Furch 8. Skóre máme stále bezbrankové, i když Slávisté měli výhodu dlouhé dvouminutové přesilovky 5 na 3.

Uběhlo pouze 90 vteřin a Linhart dnes v akci potřetí. Tentokrát s Mickou poblíž střídaček, oba sundali rukavice a putovali do kabin. 23:07 a další přesilovka. Jiří Kučný trefil Balaštíka do obličeje a tak inkasuje menší trest. To však byla přesilovka se vším všudy. 24:03 a je otevřeno skóre, akorát na druhé straně než by se u přesilovky čekalo. Sobotka prchl s Bednářem v přečíslení 2 na 1, druhý jmenovaný výborně zpracoval a vstřelil svoji třetí branku ve svém třetím utkání. 0-1.

A může to být horší. Balaštík dostává trest za sekání. Tak hrozné to ale nebylo a po uplynutí trestu přichází vyrovnání. 30:11 Svou premiérovou trefu si pro nás připravil Patrik Urbanec. Z mezikruží vymetává pavučiny. 1-1. Vyrovnaný stav ovšem nevydržel moc dlouho. Jen 58 vteřin se hrálo na stejné noze. Kempný vypálil a Urbanec bohužel pro něj tečuje kotouč, Luboš už nedokázal zareagovat. Šťastný střelec aneb zapojit se můžeš do obou koleček. 1-2.

Následně si na Čajdu vyšlápl Jelínek a oba inkasují menší tresty za hrubost. 33:29 a znovu dotahujeme. Baláž se prohnal do útočného pásma, z velikého úhlu touš napálil na klec a videorozhodčí branku potvrdil. 2-2.
Opět vyrovnaný stav i nyní netrvá dlouho, po 50 vteřinách skóruje Michal Kempný, kotouč byl ale znovu našim obráncem tečován. 2-3.

35:41 a tentokrát se do sebe pustil Kubiš a Hertl. Oba dostali tresty za hrubost, sešívaný však dostal 2+2 a tak máme výhodu přesilovky. V té nejprve Čajdovi vletěl na poslední chvíli Furch při dorážce do prázdné klece, poté Larrymu chyběly centimetry do dalšího vyrovnání při kanonádě, ta letěla těsně nad. 38:48 a Vladimír Růžička si bere oddechový čas. Poté si zahrajeme další přesilovku, Vladimír Růžička mladší dostává menší trest za sekání.
Druhá část byla na branky mnohem bohatší, viděli jsme jich hned pět. Po dvaceti minutách prohráváme 2-3. Horča zasahoval pětkrát, jeho protějšek 12x.

Na začátku třetí části budeme mít ještě 77 vteřin výhodu přesilové hry pět na čtyři. 41:04 a vyloučen je Petr Kadlec za vysokou hůl, tudíž máme výhodu 14tivteřinové přesilovky 5 proti 3. Dvojnásobná výhoda však utekla až příliš rychle. V klasické přesilovce vystřelil jen Honejsek a...

43:04 a další vyrovnání. Béďa Köhler přihrál před bránu Balážovi a ten ještě v přesilovce vyrovnává. 3-3. A než se stačí Slavia oklepat, je tu čas 43:29 a Petr Holík využívá přečíslení dva na jednoho, nahrávka Čecha byla bravurní. 4-3.

51:08 a Hertl je vyloučen za držení. Přesilovka, která může definitivně rozhodnout. Asi největší šanci zde měl Čajda, který však bohužel nedokázal přestřelit ležícího Furcha. 53:38 a Köhler je vyloučen za hrubost, Skokan za krosček. 55:02 a po vyloučení Tesaříka za držení budeme hrát 36 vteřin ve třech. Ve třech jsme se ubránili a teď hrajeme ve čtyřech. 56:53 a Řezníček je vyloučen za podražení. Devítivteřinové další oslabení 3 proti 5 jsme zvládli a navíc máme vhazování před Furchem.

Když se hosté pokusili o power play, Furch se zasekl v půlce cesty a hráč za něj naskočil, tudíž hosté byli v sedmi, podle Gebauera však bylo vše v rámci pravidel. Ubránili jsme se a tak si připisujeme další tři body a vypadá to na definitivní ukončení neslavné domácí série proher. Každopádně, 3689 diváků vidělo napínavé utkání.

Na další utkání doma se můžeme těšit v pátek, kdy budeme hostit Karlovy Vary, ale ještě týden předtím se Berani vypraví do Pardubic, v úterý pak za rytířem Vítkem.4 3
Zlín Slavia
Hráno: 26.11.2012, v 17:30, Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín


Přečteno: 5092x (naposledy 24.7.2024, 10:19) | Komentářů: 0


Komentáře k článku (0)


Zatím žádné komentáře

Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.8771 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Robert Černý29 let
Pavel Mezek64 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690