Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
kalimero43 [12. 7. - 48 let]
mezi [12. 7. - 30 let]
Ocelář [12. 7. - 43 let]
Svátky
stavitel [bořek]

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodKuba 36 | před 10 lety | ... Různé

Josef Řezníček V pátečním zápase s Plzní, který dospěl až k samostatným nájezdům, došlo k rozporům. Rozhodčí - na rozdíl od zavedeného zvyku - nařídili jet rozstřel na bránu u sektoru hostů, což se samozřejmě nelíbilo zlínským fanouškům. Nic nevydiskutoval ani kapitán Petr Čajánek. Na celou záležitost jsem se tedy rozhodl zeptat ředitele Tipsport extraligy, Josefa Řezníčka.

Z hlášení rozhlasu na ZSLČ vyplynulo: „Samostatné nájezdy se pojedou na bránu z důvodu nařízení ČSLH, a také kvůli průkaznosti video záznamu, vzhledem k umístění kabiny videorozhodčího.“ Na můj email, v němž jsem se tázal právě na tuto konkrétní věc a na ono nařízení ČSLH, které jsem nikde nedohledal, mi p. Řezníček odpověděl následovně: „Takové nařízení ze strany ČSLH není. Jedná se o vnitřní ustanovení, platná již několik sezon, přijaté v dobách řízení TELH APK, která se týkají volby strany, to je plně v kompetenci hlavních rozhodčí,“ napsal Řezníček a dodal: „Poloha kabiny videorozhodčího v tomto případě zřejmě nerozhoduje.“

Jak to tedy bude v dalších zápasech, to lze jen těžko odhadovat. Na některých stadionech však nelze jet nájezdy na stranu kabiny videorozhodčího, protože ta se nachází uprostřed, takže je to asi jedno, což potvrzují slova Řezníčka. Tudíž zřejmě záleží pouze na tom, kdo bude příslušný zápas pískat.
Přečteno: 4859x (naposledy 12.7.2024, 23:07) | Komentářů: 4


Komentáře k článku (4)


Chico: timur(26.11.2014)
Já si právě myslím, že mu to může být a bylo celkem ukradené, ale např. s tou Plzní sudí neustále gestikulovali někam nahoru k hlavní budově, takže jestli v tom byl opravdu ten videorozhodčí (který ale nevím, kde sedí)? Nevím, uvidíme, jak nám to Patrik vysvětlí v dotazech. Je to sice prkotina, ale zamrzí. Padlo tam 5 gólů, které mohli mít lidi na stání jako na talíři. Myslím, že si to zaslouží víc než druhá strana zimáku, kde je lidí o poznání méně a nefandí.

timur(26.11.2014)
Celkem chápu, že po tom, jak jsme mu (oprávněně) nadávali, si nás chtěl vychutnat a hodil to na druhou stranu. Co taky čekat od čobola, že?

Chico(26.11.2014)
Vytisknout a poslat Čajdovi, ať jim to příště ukáže, až se budou zase dohadovat. Tohle prostě nepochopím - pro koho se ten hokej hraje? Na ledě jsou dva hlavní, mají kameru nad každou brankou a videorozhodčího s technikou. A nejde o nepřehlednou situaci, kdyby tam zavazelo několik hráčů, řešila se vysoká hůl nebo něco podobného. Tohle je celé nesmysl.

Radeček(26.11.2014)
Já osobně nechápu, kde fáma o rozhodování ze strany ČSLH vznikla. Vždy to bylo tak, že o straně rozhodoval sudí.

Bohužel, když se sudí na diváky nasere ( v drtivé většině díky své neschopnosti pískat), dopadne to tak, jak v pátek proti Plzni


Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.7608 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690