Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
BacisDeSlice [25. 5. - 33 let]
čaja-16 [25. 5. - 35 let]
Janda [25. 5. - 32 let]
Týna [25. 5. - 32 let]
Ševča [25. 5. - 63 let]
Svátky
Dnes slaví: Viola

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodHonza | před 9 lety | ... Reporty

K osmému přípravnému utkání přijeli na led Zimního stadionu Luďka Čajky hokejisté karlovarské Energie. Karlovarští se v přípravě radovali pouze dvakrát z šesti zápasu, na druhé straně stáli domácí, posílení vítězstvím ve Znojmě a se svými fanoušky v zádech.

V utkání se rychleji osmělili domácí hokejisté, ve dvanácté minutě pálil Matějíček, jehož ránu dokázal tečovat aktivní Petr Holík. Puk Závorkovi propadl mezi betony, svou cestu za brankovou čáru si však na poslední chvíli rozmyslel a odskočil mimo prostor tří tyčí. Další šance byla k vidění o dvě minuty později, kdy Ondráčkovu střelu Závorka pouze vyrazil, dorážka sice skončila v brance, ale až po jejím posunutí Vladimírem Sičákem. Aktivní domácí měli další šance, kupříkladu v patnácté minutě si na pas Holíka sjel bek Matějíček, jeho střela však gólové parametry bohužel postrádala. První třetina tak skončila za stavu 0:0.

Po začátku druhé třetiny tempo trochu opadlo. Ve 28. minutě shrnuli svá setkání do menší potyčky Filip Čech a Vladimír Sičák. Osmělovat se postupně začali i hosté. Ve 34. minutě měl dobrou šanci Hruška, ale výborný zákrok proti němu vytasil bezchybný Štůrala. Domácí fanoušci v čele s Timurem a novým megafonem tak na gól museli čekat až do 34. minuty. V momentě, kdy vrcholila "forza" se dokázal v souboji s obránci prosadit Jirka Ondráček, který poslal pas na nově zvoleného kapitána Ondřeje Veselého a ten zakončil mezi betony - 1:0

O čtyři minuty později už to bylo o dvě branky, střelu Tomáše Žižky doklepl za Závorku Robert Říčka - 2:0
„Nevím, jestli to bylo tím, že my jsme byli tak dobří, nebo Vary tak špatné" přemýšlel kapitán Veselý po utkání.

Nicméně sedm minut po začátku posledního dějství obdržel přihrávku od Sýkory Martin Cibák, vítěz Stanley Cupu z roku 2004 však mířil pouze do tyče. Ve 49. minutě tradičně utkání zpestřil Radek Duda, kterému se zrovna dvakrát na trestnou nechtělo. Pochopení však nenašel ani u rozhodčího, ani u domácích fanoušků. Jednoho podobného tomuto bláznovi jsme měli i v kotli, přátelské nespory mezi Kovym a Jedlim museli ukončit až securiťáci. V 56. minutě po akci Čachotského se k odraženému puku dostal Roman Vlach a jeho dorážka znamenala vedení 3:0.
V dalších minutách hráli prim rovněž ševci. V 58. minutě mohl další branku přidat Čachotský, ale Závorka nepřipustil další kotouč za svými zády, stejně jako při pokusu Sýkory z poslední minuty.

„Celkově to byl z naší strany povedený zápas, dobře jsme si to dávali" hodnotil utkání kapitán Veselý. "Zatím myslím, že je příprava slušná. Těžko předpovídat. Zápasy jsou teď jiné než v Extralize. Není na nás takový tlak, jako pak v soutěži. Zatím to herně vypadá dobře, ale vše se ukáže až v lize."

Jako kapitán se Ondra představil už v Českých Budějovicích, nyní byl zvolen kapitánem podruhé. Jeho asistenty budou Jirka Marušák a Tomáš Žižka. „Asi nebudu rozbíjet hokejky, ale budu to chtít vyřešit v klidu,"prohlásil nově zvolený muž, který od nové sezóny ponese na prsou kapitánské céčko.0 0
Zlín Karlovy Vary


Přečteno: 3069x (naposledy 25.5.2024, 22:20) | Komentářů: 0


Komentáře k článku (0)


Zatím žádné komentáře

Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.1157 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Miroslav Blaťák42 let
Tomáš Dolák ✝72 let
Jan Svoboda25 let
David Vodák53 let
Související clánky
ládné clánky
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690