Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
dejv80 [15. 6. - 44 let]
dejvik [15. 6. - 44 let]
Hrouďas [15. 6. - 40 let]
Maarty [15. 6. - 33 let]
Nikča [15. 6. - 29 let]
pavlinka [15. 6. - 41 let]
pazy [15. 6. - 44 let]
Usarah Usa [15. 6. - 25 let]
Wanted18 [15. 6. - 37 let]
šima [15. 6. - 9 let]
Svátky
Brejlovec [Vít]
Cajda [Vít]
cervan [Vít]
Keddie [Vít]
kostta [Vít]
mikkison9 [Vít]
morbid_angel [Vít]
Pires [Vít]
RSnake [Vít]
Sunday [Vít]
veight [Vít]
Vinc [Vít ]
Vincek [Vít]
vincek141284 [Vít]
Vincek1984 [Vít]
vincek84 [Vít]
Vincenzo [Vít]
Vit [Vít]
Vit Chrastina [Vít]
vitek05 [Vít]
vitulrych [Vít]

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodHonza | před 9 lety | ... Reporty

Jeden z nejdůležitějších zápasů letošní ušmudlané sezóny byl naplánován na úterní podvečer. Do baťova města přijeli perníkáři z Pardubic, kteří na tom také nejsou zrovna dvakrát nejlépe. Tým okolo kapitána Veselého v předchozím zápase vysoko prohrál pod Ještědem, což určitě ovlivnilo návštěvu dnešního utkání, která byla nejhorší v sezóně - 3218.

"I když vás tu není zrovna nejvíc, věříme, že našim borcům vytvoříte perfektní atmosféru" zaznělo v předzápasovém programu na ledě. Už před nástupem hráčů na led bylo vidět, že na zimáku bude napůl prázdno (nebo napůl plno?)

Megafonu se chopil Mireček a u bubnů tradičně stál Kuba s Řezňou, ke kterým se o chvíli později přidal příchozí Zvolen. Po první třetině však ševci prohrávali po gólech Gregorce a Ščotky.

Během přestávky před druhou třetinou není atmosféra na zimáku zrovna veselá. "Třeba zase praskne chlazení", objevují se názory. Někteří se dokonce po první třetině rozhodli jít domů, což bylo poněkud úsměvné.

Ve druhé třetině vyrovnání, popřípadě snížení však také nepřišlo. Někteří v kotli se však fanděním baví a přece jen se na tvářích fanoušků objevují úsměvy (u některých ten úsměv trvá delší dobu, u některých pouze do té doby, než se podívají na skóre) Dále se nepovzbuzují jen hokejisté, ale také malí kluci, kteří na "sešupu" mezi rožkem a stáním přeskakovali zábradlí. "Neváhej a skoč!"

Úplně srát se na fandění ale nemusí. Například Mirečkovo sbírání telefonů z rukou náctiletých během hry nebyl špatný nápad. "Však holky, telefony už nepotřebujete... Slepčík je už venku!" rýpnul si Řezňa.

V sestavě se ocitl i Zdeňa Okál, který měl v utkání několik potyček s pardubickými. "Sejmi ho, bodni ho, spusť mu krev!" skanduje rožek při jeho výměně názorů s pardubickými obránci.

A konečně, zimák si ve 27. minutě může zařvat GÓÓÓÓÓL! Gestikulace sudího je ale jasná, skóre se měnit nebude. Buky (ne)stál v brankovšti.

Během třetí třetiny u některých jedinců stoupá koncentrace alkoholu v krvi, u některých je to naštvání a frustrace. Rožek přesto fandí dál a přijde zasloužená odměna. "Góóóóóóóóĺ!" Tak přece jen! Holík poslal přihrávku skrz hradbu před Maxwellem a Buky stál na tom správném místě, aby poslal kotouč až do sítě!

Lidé se opět trochu více hrnou do fandění a borci na ledě do koncovky. V cestě jim však stál Maxwell, který by si označení díra asi nezasloužil.

Před koncem míří Kaša na střídačku, ale pernikáři pečetí do prázdné branky. Bylo rozhodnuto. V jednom z nejdůležitějších zápasů sezóny ševci podlehli Dynamu 1:3. Hráčem utkání byl vyhlášen Roberts Bukarts.

V příštím zápase nás čeká Plzeň. Pardubický perník nám sice zhořkl, ale vůbec nebude vadit, když nám v ústech zhořkne ještě více, a to sice, když páteční výhru zapijeme jednou Plzní!
Přečteno: 3262x (naposledy 15.6.2024, 21:55) | Komentářů: 0


Komentáře k článku (0)


Zatím žádné komentáře

Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.9956 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Dnes slaví:

Pavel Selingr46 let
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690