Příští zápas
Domácí
ZLN
Hosté
PRO
úterý 13.8.2024, 00:00
příprava

ZVO
Hosté
ZLN
čtvrtek 15.8.2024, 00:00
příprava
Narozeniny
Alf [22. 6. - 49 let]
Aluša [22. 6. - 36 let]
Alťák [22. 6. - 40 let]
blek [22. 6. - 63 let]
Damba [22. 6. - 44 let]
Henry07 [22. 6. - 38 let]
jan497 [22. 6. - 46 let]
KAMIKAZE [22. 6. - 35 let]
Kike [22. 6. - 28 let]
misulka [22. 6. - 26 let]
nikdynic [22. 6. - 30 let]
Radek07 [22. 6. - 38 let]
Svátky
Pája [Pavla]
Pajda [Pavla]
Pajuška [Pavla]
Pampeliška [Pavla ]
Pavka [Pavla]
Pavla_4 [Pavla]
Zelca [Pavla]
zelda [Pavla]
Zelča [Pavla]
Zeluška [Pavla]

TOPlist
počítáno od 29.12.2006


naše ikonka
HFC Zlín - fanclub zlínského hokejového klubu
partnerské weby
Ševcovský deník - www.daan.estranky.cz
sport365.cz

zlínští hokejisté a server www.hfczlin.cz podporují

Podpořte dobrou věc

Máte to doma, je to pěkné, ale nevíte, co s tím? Staňte se Dobrodějem!
Dobročinný obchodLegenda | před 8 lety | ... Reporty

Kde jinde bychom mohli v poslední době srazit do kolen lídra tabulky, než doma. Suverénní lídr, liberečtí Bílí Tygři - čičí - ti však, alespoň dle průběhu zápasu vůbec nepůsobili jako koťátka, třebaže škrábali, kousali a na rozhodčí kolikrát i prskali. Nakonec si od nás odvezli těsnou prohru 1:2.

Megafon si bere Timur a snaží se nějak vyhecovat tu bandu chcíplotin pod i nad námi. Nakonec se diváci tradičně proberou až po nadějných akcích ševců, ani minely rozhodčích je příliš netankují. Snad bude lépe. Nutno říci, že jsme s Libercem měli hodně práce po celý zápas. Hned v úvodu jdeme do oslabení, ve kterém mine prázdnou Kašovu klec Krenželok. Celkově v první třetině bylo více vyloučených než šancí, třebaže v 11. minutě vše okořenila rozmíška mezi Říčou a Dernerem. Zebry nedávají moc klidu už od začátku, a tak když jeden z nich dostane pukem, ozývá se: "Ještě jednou či měl´s ho zabít!"

Prvních pět minut druhé třetiny provokativně setrváme se Zvolenem na opačné straně zimáku, přímo naproti rožku. Je s podivem, jak málo je odtud zlínský kotel slyšet. A to ten liberecký nic moc, na zimáku je takové ticho, že z dálky slyšíme i Timura z megafonu. Po návratu na nás Kuba pokřikuje, kde se flákáme, že to tam musel odedřít sám. "Tý vole, já zdechám a oni poslouchají," odfrkne. Ale to už je pak veseleji i na hřišti: jedna z našich přesilovek se přece jen ujala. Bombou k tyči se prezentoval Tomáš Žižka a poslal domácí do vedení! 1-0. Samozřejmě chceme přidat je-ště jeden, Buky s Holasem totálně vyšachovali libereckou obranu svými kličkami, jenže hosty podržel skvěle chytající Jánko Lašák. Náš oblíbený Branko Radivojevič pak ucítil Říčanovu hokejku na dva metry vzadu a, bídně umíraje, sesul se k zemi jako pytel brambor. K zuřivé nevoli celého zimáku jde Říčan ven a ještě na sebe s Brankem chvíli poštěkávají. A diváci zuří ještě víc: po netrestaném faulu leží na zemi zraněný Olda Kotvan, Kaša chytá do lapačky, liberecký Martin Bakoš mu do ní sekne a dopraví jej do zlínské branky! Gól platí! Kaša vystartuje po rozhodčích, je však důrazně poslán pryč, stejně jako kapitán Ondra Veselý a rozhodčí jede vysvětlit na naši střídačku, co to mělo znamenat. Oblíbenec Branko v tu chvíli sedí na kraji liberecké střídačky a ještě provokuje nějaké strejdy na sezení vedle, kteří na něj vztekle pořvávají. Ukazatel skóre se mění na 1:1, avšak tragikomický výkon rozhodčích nikoliv. Ještěže je tu pauza!

Timur to hecuje, Timur to tmelí, s megafonem či bez, dali jsme Forzu, Nárameníky, i Hochy od Dřevnice a chlapi se nám na ledě odmění: Paťa Urbanec jede jak motorová myš, dojíždí obranu, v jednu chvíli to pošle na Říčana, a ten opět posílá Zlín do vedení! 2-1. A další důvod k radosti: Kotvič je zpět na ledě a je náležitě motivován - pěkně to tam rozvěsil po manťácích. Pak přišly dvě klíčové akce na obou stranách. Nejprve Vlašákova tečovaná střela, kterou hostující obránce vymetl z brankové čáry pryč a na druhé straně opět Branko Radivojevič, jehož bombu Kaša s námahou vytěsnil přes vyrážečku. Tak to už stačilo. Bereme si oddechový čas a jelikož si na druhé straně začal Jánko Lašák znuděně kroužit piruety kolem vlastní branky, častujeme ho z kotle nevybíravými popěvky. I romská mediální hvězda Dominik Lakatoš si vyslechla své. Time-out nám pomohl. Ševci opět ožili a přispěli dalším neuvěřitelným příspěvkem k tomu, co nedat: jeli tři na nikoho, příhra, náhra, střela a Jánko nakonec kryje v rozkleku do lapačky. A Liberec následně přichází o možnost power-play: těsně před koncem je vyloučen vztekloun Ševc. I tak si liberečtí ponechávají prázdou klec a v 5 proti 5 hrají vabank. Gól již nepadl, ale v hostech zůstalo po zápase hodně zlé krve. Nutno uznat, že tragická čtveřice rozhodčích to dnes opravdu zaválela, a to na obě strany. Navíc faul na Holíka, jenž měl na hokejce třetí gól do prázdné brány, to chtělo mít oči snad zakryté pneumatikou!

Nyní nás čeká venku Plzeň, kterou nesmíme poléčit, a doma Kometa, s níž k nám na zimák přijede plný vlak Komeťáků, tak dojděte všichni, ať to modrobílé moře spálíme zlínským žlutým peklem!2 1
Zlín Liberec
Hráno: 17.1.2016, v 15:30, Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín


Přečteno: 3496x (naposledy 22.6.2024, 05:29) | Komentářů: 0


Komentáře k článku (0)


Zatím žádné komentáře

Vložte váš komentář k článku

   

Pro vložení komentáře musíte být přihlášen/a!
 
   

Copyright ©2006 - 2024, | www.hfczlin.cz | info@hfczlin.cz
(generov no syst mem Webgolem za 0.1631 vte in)


Nepřihlášen/a

Login: Heslo:  
Do dalšího zápasu zbývá:
[ZLN-PRO, 13.8.2024, 00:00]
Nejctenejaí clánky

Celkem clánku: 690